Didgeridoo, výroba, prodej, výuka, koncerty.
Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na FACEBOOKU

Naposledy prohlížené

Nejoblíbenější

CZECH DIDGERIDOO & DRUMS - výroba, prodej, výuka, koncerty.

DIDGERIDOO WORKSHOP PRO POKROČILÉ HRÁČE 4.-6.10.2024

DIDGERIDOO WORKSHOP PRO POKROČILÉ HRÁČE 4.-6.10.2024Nově nabízíme podzimní termín didgeridoo workshopu pro pokročilé hráče o víkendu 4.-6.října 2024. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete ZDE.

Didgeridoo roku 2022 na e-shopu

Didgeridoo roku 2022 na e-shopuNové nástroje naleznete zde . Najdete mezi nimi koncertní a ultrabassové kousky, didgeridoo pro muzikoterapii i univerzální a cestovní řešení.

Didgeridoo roku 2021 na e-shopu

Didgeridoo roku 2021 na e-shopuNové nástroje naleznete zde . Najdete mezi nimi tentokrát i překvapení ve formě nového modelu koncertního teleskopického didgeridoo.

Nové didgeridoo 2020 z dílny TD

Nové didgeridoo 2020 z dílny TDLetos to bude 20 let co se věnuji výrobě tohoto úžasného nástroje. Přišel čas, aby prezentace byla úměrná produktu. Pro focení nové série 20ti kusů didgeridoo jsem oslovil profesionálního fotografa. Radek Koudela je pro mne ten nejpovolanější. Tímto mu děkuji za skvělý a věrný fotografický výstup. Koukněte na nové nástroje .

Nové didgeridoo 2019 z dílny TD

Nové didgeridoo 2019 z dílny TDV e-shopu naleznete 20 ks nových didgeridoo dokončených v letošním roce. K dispozici jsou zde jak subtilnější nástroje cestovního typu, tak profi vymazlené kousky. Za povšimnutí stojí též nová technika vypalování do dřeva – Lichtenbergovy obrazce.

DIDGERIDOO WORKSHOPU JARO 2020

DIDGERIDOO WORKSHOPU JARO 2020 Nabízím jarní termín na příští rok didgeridoo workshopu pro začátečníky o víkendu 3.-5.dubna 2020. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete ZDE.

DIDGERIDOO WORKSHOPY - PODZIM 2019

DIDGERIDOO WORKSHOPY - PODZIM 2019Nabízím tři nové termíny na podzim 2019 - víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

DIDGERIDOO WORKSHOPY - TERMÍNY JARO 2019

DIDGERIDOO WORKSHOPY - TERMÍNY JARO 2019 Nabízím dva nové termíny na jaro 2019 na víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče. Výuka probíhá v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

Didgeridoo TD

Didgeridoo TDNová zimní várka didgeridoo v e-shopu je zde.

Nové didgeridoo 2018 z dílny TD

Nové didgeridoo 2018 z dílny TDV e-shopu naleznete 22 ks nových didgeridoo dokončených v letošním roce. Jsou zde, jak nástroje pro začátečníky, tak pro náročné profesionály, ale i muzikoterapeuti si vyberou z široké nabídky. Jako bonus jsem vložil možnost zakázkové výroby didgeridoo ze stvolu agáve.

DIDGERIDOO WORKSHOP PRO POKROČILÉ 11.-13.5. a TERMÍNY PODZIM 2018

DIDGERIDOO WORKSHOP PRO POKROČILÉ 11.-13.5. a TERMÍNY PODZIM 20183 poslední volná místa na víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro pokročilé hráče 11.-13.5.2018 v Les Parku uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Nově vyhlášeny 3 nové termíny na podzim 2018. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

Nový čistě prezentační web Tomáše Dufka

Nový čistě prezentační web Tomáše Dufka
Kdo je a co a jak dělá jeden ze člen těchto stránek. Foto, video, info, recenze:  www.dufekinstruments.cz

NOVÉ TERMÍNY DIDGERIDOO WORKSHOPŮ - JARO 2018

NOVÉ TERMÍNY DIDGERIDOO WORKSHOPŮ - JARO 2018Víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče proběhnou ve třech jarních termínech 2018 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace a termíny najdete ZDE.

Nové didgeridoo 2017 z dílny Tomáše Dufka

Nové didgeridoo 2017 z dílny Tomáše Dufka Máme tu novou letní várku didgeridoo  rozličného ladění, zvukových schopností, dřevin, velikostí a vzhledu. Zde na e-shopu nejen k vidění.

DIDGERIDOO WORKSHOP pro pokročilé 24.-26.3.2017 Jurta + Chřibské lesy

DIDGERIDOO WORKSHOP pro pokročilé 24.-26.3.2017 Jurta + Chřibské lesyVíkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro pokročilé hráče, proběhne v termínu 24.-26.3.2017 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

DIDGERIDOO WORKSHOP pro začátečníky 24.-26.2.2017 Jurta + Chřibské lesy

DIDGERIDOO WORKSHOP pro začátečníky 24.-26.2.2017 Jurta + Chřibské lesyVíkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, proběhne v termínu 24.-26.2.2017 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo Tomáše Dufka

Nové didgeridoo Tomáše Dufka Sekce didgeridoo na poslední chvíli doplněna o  čerstvé závěrečné, ale i starší netradiční modely roku  2016 zde. Je z čeho vybírat.

DIDGERIDOO WORKSHOPY na rok 2017 - rezervace a dárkový poukaz

DIDGERIDOO WORKSHOPY na rok 2017 - rezervace a dárkový poukazVíkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky i pokročilé hráče proběhnou na jarě a na podzim v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

WooDooFactory - dřevěné ráfky na bicí z dílny Tomáše Dufka

WooDooFactory - dřevěné ráfky na bicí z dílny Tomáše DufkaTímto oficiálně představuji další položku do mého portfolia, jsou to dřevěné bukové vrstvené ráfky WooDooFactory. Tyto na fotografii byly vyrobené na míru pro Pavla Fajta, tímto i jemu děkuji za konzultace a vývoj, na kterém se podílel. Další fotografie najedete zde.

Harmonizační lůžko

Harmonizační lůžkoMá prvotina v tomto směru je na světě. Harmonizační lůžko v univerzálnější, variabilnější a mobilnější variantě harmonizační kolébky jsem takřka bezprostředně po dokončení mohl odzkoušet na návštěvnicích dnu otevřených atelierů v sadu mé dílny. Testování na samotných hostech se setkalo s velice příznivým ohlasem, což mě samozřejmě nesmírně těší. Můj dík k realizaci patří také přední české muzikoterapeutce Mgr. Bc. Svatavě Drlíčkové. za konzultace, postřehy a zkušenosti a iniciátoru posledního impulzu k realizaci Ondřeji Valovi. Další fotografie a detaily na mém profilu zde.

Nové didgeridoo 2016 Tomáše Dufka (TD)

Nové didgeridoo 2016 Tomáše Dufka (TD) Jako právě nastolené jaro, tak série nových nástrojů rozkvetla nabídku didgeridoo zde v e-shopu. Tyto kousky vznikaly ve svých postupných fázích výroby během roku 2014, 2015 a poslední své etapě tvorby intenzivně od začátku roku 2016.

Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na Facebooku

Novinky o nástrojích Tomáše Dufka na  Facebooku
Jestliže vás zajímají nástroje vyráběné Tomášem Dufkem a chcete sledovat dění v jeho dílně i mimo ní, přidejte si ho do oblíbených ikonou „To se mi líbí“ zde na FB.

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 29.4.-1.5. 2016 Vřesovice (Chřibské lesy)

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 29.4.-1.5. 2016 Vřesovice (Chřibské lesy)
Jarní víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky, mírně a středně pokročilé hráče, proběhne v termínu 29.4.-1.5. 2016 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo 2015 Tomáše Dufka (TD)

Nové didgeridoo 2015 Tomáše Dufka (TD) Po výrobě nástrojů v dílně a cestovatelských inspiracích jsem konečně doplnil didgeridoo, které zejména přes léto vznikaly pod mýma rukama. Tentokrát obohaceno o opravdu nevšední kousky jako jsou eukalyptové nástroje a různé kořeno-monstrozity. Zde na e-shopu nejen k vidění.

Nové produkty z dílny Tomáše Dufka

Nové produkty z dílny Tomáše DufkaKantely, šamanské chřestidla z kůže, čaringy, dřevěná kousátka pro děti, didgeridoo eukalyptus Bluegum, tak to jsou zbrusu nové druhy nástrojů z mé dílny.

Nové didgeridoo Tomáše Dufka (TD)

Nové didgeridoo  Tomáše Dufka (TD) Po delší odmlce jsem na e-shop umístil 25 ks nových didgeridoo z mé dílny. Jedná se o nástroje vyrobené v druhé polovině roku 2014 a začátkem roku 2015. Je zde na výběr jak z extra kousků s šílenými rezonátory a roztrubky, tak nástroji pro pokročilé a profesionální hráče, ale i zde najdete neméně kvalitní didgeridoo cenově přijatelné pro začínající hráče.

Reportáž TV Nova do pořadu Víkend

Reportáž TV Nova do pořadu Víkend
TV Nova natáčela část reportáže o didgeridoo v líhni mnou vyrobených nástrojů (dílně a stodole - sušárně). Z původně natočeného materiálu a povídání o výrobě se použila jen část, leč celkově reportáž o didgeridoo je myslím velmi vydařená. Posuďte sami od 13 min 30 s na tomto odkazu:

NA ŠPACÍRU - NETRADIČNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJE

NA ŠPACÍRU - NETRADIČNÍ HUDEBNÍ NÁSTROJEOslovil mne reportér pan Šimon Pečenka, který pro TV R1 točí pořad Na špacíru, že by se mu líbil díl o mnou vyráběných nástrojích. Zde již je možno zhlédnout hotovou reportáž, ve které představuji hudební nástroje, které vyrábím.

Happy drum

Happy drum Novinka na červen je pro nastávající léto, jako stvořená. Zahrát si na Happy drum v přírodě jen tak, je relaxační zážitek. Na tento magický nástroj nemusíte umět ani hrát. Vždy zní kouzelně. Zakoupit si ho můžete na našem e-shopu

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 3.-5.10.2014 MARŠOV u Uherského Brodu

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 3.-5.10.2014 MARŠOV u Uherského BroduPodzimní víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky, mírně a středně pokročilé hráče, proběhne v termínu 3.-5.10.2014 ve středisku enviromentálního vzdělávání v Maršově u Uherského Brodu (středisko je uprostřed malebné přírody Vizovické vrchoviny). Lektor: Zdeněk Vilímek (vyučuje individuálně i skupinově od r.2006), kapacita omezena na 8-10 lidí. Každý účastník obdrží dvě výukové a tréninkové CD hry na didgeridoo. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo a další nástroje od Tomáše Dufka (TD) na e-shopu

Nové didgeridoo a další nástroje od Tomáše Dufka (TD) na e-shopuZ mé dílny se již delší čas postupně dostávaly nové a nové nástroje, které jsem směřoval na e-shop. Až nyní jsem se dostal ke kompletnímu nafocení, nahrání a vystavení: 19 ks didgeridoo od těch pro rozjezd po kousky pro náročné hráče a koncertní hraní, cajóny s dalšími inovacemi a vylepšeními, laditelné rámové bubny (bodhrány, prstové) s novým systémem dopínání kůže a masivní krásně znělá ozvučná dřívka. To vše je nyní ke shlédnutí a poslechu na e-shopu.

NOVÉ OBŘÍ BUBNY

NOVÉ OBŘÍ BUBNYPo delší výrobní odmlce, kdy jsem nemohl s vykloubeným ramenem dlabat bubny z domovských dřevin, jsem vyrobil nový typ bubnu - obří bukové djembe s dopínacím mechanismem. Nejvíce mě potěšil výrazný basový zvuk daný prostorným kalichovitým djembe tvarem. Zvuk bubnu se dá snadno regulovat dopínacím systémem, v závislosti na okolních teplotních a vlhkostních podmínkách. První dva kousky jsou ke shlédnutí a prodeji najdete v sekci ESHOP-DRUMS-BUBNY-DJEMBE. Přímý odkaz na Obří djembe dopínací.

25.1.2014 Didgeridoo workshop s Daliborem Neuwirtem

25.1.2014 Didgeridoo workshop s Daliborem NeuwirtemPřijměte prosím pozvánku na Didgeridoo workshop s Daliborem Neuwirtem v sobotu 25. Ledna od 11.00 do 17.00 v jeho novém nadherném domově na adrese Halasova 285, Lysice. Workshop je zaměřen na pilíře hry na didgeridoo - práci s dechem a bránící, hlasem a vibrací rtu. Díky několika praktickým cvičením najdete návod na to, jak se rozehrát a uvolnit, což Vám přinese větší kontrolu a především vytrvalost. Více informací podá Dalibor: daliborneuwirt@gmail.com

Dočasná změna odesílání nástrojů od ID - dodavatel M.Vajčner

Bubny, ostatní nástroje a dárkové předměty-to platí pouze pro ID - dodavatele Mariana Vajčnera (ostatní zboží bude odesíláno standardně) , objednané od 10.1.2014 do 15.2. 2014, budou odeslány bezprostředně po tomto termínu.

18.-21.4.2013 WORKSHOP S ONDROU SMEYKALEM PRO ZAČÁTEČNÍKY

18.-21.4.2013 WORKSHOP S ONDROU SMEYKALEM PRO ZAČÁTEČNÍKY Datum: 18.-21.4.2013, Místo: obec Osinalice na Kokořínsku, chmelový statek o.s. Do Nitra, www.donitra.cz, cena pro účastníka: 2 900 Kč, nutný vlastní spacák, Více informací na www.smeykal.com.

2. ročník festivalu v jeskyních CAVE BEAT 2013

2. ročník festivalu v jeskyních CAVE BEAT 20136.4.2013 bude v Mladečských jeskyních u Olomouce zahájen 2. ročník Mezinárodního benefičního festivalu CAVE BEAT 2013. Děkujeme za podporu do dalšího ročníku. Jeskynní tep o.s. Více na .

11.12.2012 Akustický koncert Ondry Smeykala v olomoucké katedrále

11.12.2012 Akustický koncert Ondry Smeykala v olomoucké katedráleDovolte jedno adventní pozvání na akustický koncert didgeridoo mistra Ondřeje Smeykala, který proběhne 11.12.2012 v 19 hodin v gotické katedrále Sv. Václava v Olomouci. Překrásná akustika, vyjímečný zážitek a dobrovolné vstupné.

15.9.2012 se koná DIDGERIDOO V JESKYNI - 2. ročník benefičního festivalu

15.9.2012 se koná DIDGERIDOO V JESKYNI - 2. ročník benefičního festivalu2. ročník benefičního hudebního festivalu DIDGERIDOO V JESKYNI 2012 se bude konat 15.září 2012 v Jeskyni Výpustek u Křtin. Organizace se letos ujímá občanské sdružení JESKYNNÍ TEP o.s. ve spolupráci se Správou jeskyní ČR. Letošní ročník je věnován podpoře rané péče - dětem s vývojovým postižením v kojeneckých ústavech. Více na www.didgeridoovjeskyni.cz.

INTERAKTIVNÍ TRÉNINKOVÉ CD 2 - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO

INTERAKTIVNÍ TRÉNINKOVÉ CD 2 - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOOV listopadu 2011 proběhl finální mastering více než rok připravovaného interaktivního CD 2 - Výuka hry na didgeridoo pro pokročilé a koncertní hráče. Můžete si poslechnout audio ukázky nebo CD objednat (česká i anglická verze). Obsah CD tvoří interaktivní tréninkové podklady - rytmické smyčky, hudební styly a tématické kompozice, díky kterým může hráč vytvořit stovky didge-variací.

PF 2012

PF 2012Do nového roku 2012 přejeme v osobním i pracovním životě všech pět pohromadě - tedy hodně zdraví, síly, štěstí, lásky a naplnění Vašich snů. Tým czech didgeridoo & drums. PKko ke stažení zde.

NOVÉ MODELY TELESKOPICKÉHO DIDGERIDOO - STARTUJEME 21.11.2011

NOVÉ MODELY TELESKOPICKÉHO DIDGERIDOO - STARTUJEME 21.11.2011Teleskopické didgeridoo prošlo po roce další vývojovou etapou a přinášíme unikátní vývojové změny - nový systém převlečných matic a další variace povrchové úpravy duralu, 2 modelové řady - cestovní a koncertní teleskopické didgeridoo, širší tónový rozsah a barevnější zvuk díky spojení dural-dřevo. Upoutávkové video a více info zde.

1. ROČNÍK BENEFIČNÍ KONCERTNÍ POUTI - DIDGERIDOO V JESKYNI 2011

1. ROČNÍK BENEFIČNÍ KONCERTNÍ POUTI - DIDGERIDOO V JESKYNI 201121.5.2011 bude slavnostně odstartován 1. ročník benefiční koncertní pouti s názvem DIDGERIDOO V JESKYNI 2011. Akce proběhne v Teplicích nad Bečvou ve Zbrašovských aragonitových jeskyních a bude pokračovat až do podzimu v dalších osmi jeskyních ČR. Vystoupí přes 20 hráčů na didgeridoo a další hudební nástroje. Více na www.didgeridoovjeskyni.cz.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 2012

DÁRKOVÝ POUKAZ NA VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP 2012Pokud uvažujete o netradičním dárku v podobě zážitku, můžete věnovat dárkový poukaz na didgeridoo workshop. Je-li Váš blízký začínající (příp. pokročilý) hráč na didgeridoo, může se díky Vaší štědrosti dovědět něco o technice hry a naučit se praktické postupy, které může dále rozvíjet. Dárkový poukaz najdete zde.

Didgeridoo roku 2021 na e-shopu


Didgeridoo roku 2021 na e-shopu


NOVÉ TERMÍNY DIDGERIDOO WORKSHOPŮ - JARO 2018

Víkendové workshopy VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začínající i pokročilé hráče proběhnou ve třech jarních termínech 2018 v Les Parku ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed malebné přírody Chřibských lesů a přilehlé mongolské Jurtě. Lektor: Mgr. Zdeněk Vilímek. Podrobnější informace najdete v sekci výuka - didgeridoo.

Nové didgeridoo 2017 z dílny Tomáše Dufka  

 Máme tu novou letní várku didgeridoo  rozličného ladění, zvukových schopností, dřevin, velikostí a vzhledu. Zde na  e-shopu nejen k vidění.

Happy drum

Magický meditační nástroj

VÍKENDOVÉ DIDGE-WORKSHOPY V OLOMOUCI: 23.-25.3.2012 a 19.-21.10.2012

VÍKENDOVÉ DIDGE-WORKSHOPY V OLOMOUCI: 23.-25.3.2012 a 19.-21.10.2012Jarní víkendový workshop v roce 2012 VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky, mírně a středně pokročilé hráče, proběhne v termínu 23.-25.3.2012 (10.3. NAPLNĚN, 8 lidí), lektor: Z.Vilímek, kapacita 7-8 lidí) opět v Radíkově u Olomouce. Podzimní termín se bude konat 19.-21.10.2012. Podrobnější informace zde. Formulář pro závaznou přihlášku najdete v sekci výuka - didgeridoo.

ČESKÉ PROFI TELESKOPICKÉ DIDGERIDOO NA E-SHOPU!!!

ČESKÉ PROFI TELESKOPICKÉ DIDGERIDOO NA E-SHOPU!!!16.12.2010 konečně spatřil světlo světa první model třídílného (tudíž cestovního) profi teleskopického didgeridoo. Po doladění posuvu, kompletaci dílů až po převoz se podařilo dofinišovat půlroční vývojovou etapu testování a ladění. Náš nejzajímavější didgeridoo počin je k mání od 17.12.2010 na e-shopu. Garantujeme vynikající zvuk v základním D ladění až do nejvyššího tónu H a libový design. Věříme, že si naše "hravé dítě" najde cestu světem didge-hráčů experimentátorů. Z.Vilímek a T.Dufek.

JESKYNĚ 2011 - PODĚKOVÁNÍ, REKAPITULACE A AKTUALIZACE GALERIÍ

JESKYNĚ 2011 - PODĚKOVÁNÍ, REKAPITULACE A AKTUALIZACE GALERIÍPozvánka na aktualizovaný web www.didgeridoovjeskyni.cz, která je ohlednutím za uplynulým 1.ročníkem benefiční koncertní poutě DIDGERIDOO V JESKYNI 2011. V novinkách najdete aktualizované texty, poděkování všem muzikantům a jeskyňářům, zveřejnění darovacích listin, v galeriích fotky ze všech devíti jeskyní, pár videí jako bonus. Příští ročník se připravuje, v lednu zveřejníme novinky.

VÁNOČNÍ KONCERT V DÓMU SV.VÁCLAVA V OLOMOUCI - LIDOTEP a hosté

VÁNOČNÍ KONCERT V DÓMU SV.VÁCLAVA V OLOMOUCI - LIDOTEP a hostéPřijměte srdečné pozvání na vánoční koncert v Dómu sv. Václava v Olomouci dne 21.12.2011 v 18.30h. Akce je věnována občanskému sdružení JDEME AUTISTŮM NAPROTI - OLOMOUC, o.s. V překrásné gotické katedrále vystoupí hudební uskupení LIDOTEP a hosté. Mimořádné akustické a lidské setkání, které naladí do vánoční pohody. Plakát ke stažení či přeposlání zde.

30.11.2011 OKAMIH STRETNUTIA A LIDOTEP V ČESKÉM ROZHLASE OLOMOUC

30.11.2011 OKAMIH STRETNUTIA A LIDOTEP V ČESKÉM ROZHLASE OLOMOUC30.11.2011 srdečně zveme na živé vysílání v Českém rozhlase Olomouc (pořad Mimo formát), kde po osmé hodině večerní vystoupí spřátelené kapely Okamih Stretnutia a Lidotep. Zazní všelijaké inštrumenty (mandolína, brač, didgeridoo, harmonika, bubny) a zpěv. Hudební ukázky obou uskupení najdete na tomto profilu: bandzone.cz/lidotep. Audio záznam z večera k poslechu zde.

11.-13.11.2011 KURZ VÝROBY KONCOVIEK A PÍŠŤAL

11.-13.11.2011 KURZ VÝROBY KONCOVIEK A PÍŠŤALKurz výroby píšťal aneb pozvánka zkušeného výrobce, hráče a lektora na dřevěné lidové nástroje Marka Gongy: Přijďte si ve dnech 11.-13.11.2011 vyrobit vlastní koncovku nebo píšťalu v malebném prostředí Eko Osady Vrbovce (hranice Čech a Slovenska). V ceně kurzu jsou dvě dřeva na výrobu píšťal. Dle slov Marka je to výborná príležitosť vyrobiť si nástroje, ktoré budete poznať už od momentu ich zrodu! Popri tom možnosť spoznať čarovné miesto a ľudí okolo neho. Více informaci najdete zde a v detailu novinky.

21.-23.10.2011 TRADIČNÍ SETKÁNÍ PŘÁTEL DIDGERIDOO

21.-23.10.2011 TRADIČNÍ SETKÁNÍ PŘÁTEL DIDGERIDOO Všichni nadšenci o hru a svět kolem didgeridoo jsou srdečně zváni na tradiční setkání v malebné krajině Česko-sazského Švýcarska. Tentokráte s kapelami Křížová hora a Rytmy Země, včetně besedy s předním českým didge-výrobcem Honzou Vlachem. Zde si můžete stáhnout plakát. Podrobnější informace a rezervace: Tomáš Woodward, 606 882 772, woodward@centrum.cz.

23.9.2011 KOSTELNÍ KONCERT ONDRY SMEYKALA NA MORAVĚ

23.9.2011 KOSTELNÍ KONCERT ONDRY SMEYKALA NA MORAVĚSrdečně zveme na akustický koncert Ondřeje Smeykala v pátek 23. září 2011 v 19 hod., který rozezní svá dřevěná i křišťálová didgeridoo v Kostele Všech svatých ve Vyšehorkách na Moravě. Na druhý den si můžete Ondru poslechnout v Mladečské jeskyni (Mladeč), kde vystoupí v 17 a 19 hod. Více na www.smeykal.com nebo na www.didgeridoovjeskyni.cz.

18.12.2010 VÁNOČNÍ BUBNOVAČKA V OLOMOUCKÉM METRU

18.12.2010 VÁNOČNÍ BUBNOVAČKA V OLOMOUCKÉM METRUV nedělní podvečer 18.12.2011 se koná tradiční vánoční bubnovačka, kterou zorganizoval drum-kolega Marian Vajčner. Kdo má chuť si zpříjemnit vánoční náladičku za zvuku různorodých bubnů, ukulele, didgeridoo apod., je srdečně zván. Vlastní hudební nástroje vítány...

Tréninkové CD - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO I. za 290 Kč

Tréninkové CD - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO I. za 290 Kč V létě 2009 vyšlo 1. české tréninkové CD - VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO I. pro začínající a mírně pokročilé hráče, které udělá radost každému, kdo se chce věnovat hře na didgeridoo. Program je metodicky odstupňován od práce s dechem, jazykem, rty, lícními svaly, hlasivkami, přes cirkulované dýchání až po práci se základními rytmy. Z původní ceny 350 Kč je od léta 2010 k mání za 290 Kč (lisované CD, ofsetový potisk, booklet) + 10 % sleva na víkendový workshop.

VÍKENDOVÉ DIDGE-WORKSHOPY 2011 V OLOMOUCI 25.-27.3.2011 a 9.-11.9.2011

VÍKENDOVÉ DIDGE-WORKSHOPY 2011 V OLOMOUCI 25.-27.3.2011 a 9.-11.9.2011Srdečně jste zváni na jarní a podzimní víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky, mírně a středně pokročilé hráče, který proběhne v termínech 25.-27.3.2011 a 9.-11.9.2011(lektor: Z.Vilímek, kapacita 6-7 lidí) opět v Radíkově u Olomouce. Podrobnější informace zde. Formulář pro závaznou přihlášku najdete v sekci výuka - didgeridoo.

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP NA SLOVENSKU 6.-8.5.2011

VÍKENDOVÝ DIDGERIDOO WORKSHOP NA SLOVENSKU 6.-8.5.2011Jeden jarní víkendový workshop VÝUKA HRY NA DIDGERIDOO pro začátečníky a pokročilé hráče se uskuteční letos na Slovensku a proběhne v termínu 6.-8.5.2011. Lektor: Z.Vilímek, kapacita 6-7 lidí. Podrobnější informace a přihláška zde. Formulář pro závaznou přihlášku najdete v sekci výuka - didgeridoo.

22.9.2011 POVÍDÁNÍ O DIDGERIDOO A JESKYNÍCH NA ČESKÉM ROZHLASE 2

22.9.2011 POVÍDÁNÍ O DIDGERIDOO A JESKYNÍCH NA ČESKÉM ROZHLASE 222.9.2011 od 9.00-10.00 si budu v Praze povídat s milou Evou Kvasničkovou z Českého rozhlasu o didgeridoo a jeskynních koncertech. Vysílání je celostátní, můžete poslechnout i on-line na www.rozhlas.cz/zive. Budu čerstvě v ČR, tak se těším. Zdeněk Vilímek

1.10.2011 FESTIVAL DIDGERIDOO V JESKYNI 2011 ve Výpustku (Moravský kras)

1.10.2011 FESTIVAL DIDGERIDOO V JESKYNI 2011 ve Výpustku (Moravský kras) Dovoluji si Vám představit výsledek letošní pouti s pozvánkou na podzimní FESTIVAL DIDGERIDOO V JESKYNI 2011 - finále 1. ročníku benefiční koncertní pouti. 1.10.2011 vystoupí v akusticky překrásné medvědí Jeskyni Výpustek (Moravský kras) 12 hudebních uskupení tuzemské i zahraniční scény (Ondřej Smeykal a hosté, Baharat a Sysyn z Čankišou, Honza Vlach, Rytmy Země a další). Doprovodý program: stánky chráněných dílen, občerstvení a živá hudba. Plakát ke stažení zde. Více na www.didgeridoovjeskyni.cz.

LUKÁŠ PILNAJ PŘED TOULAVOU KAMEROU 8. a 10.5.2011

LUKÁŠ PILNAJ PŘED TOULAVOU KAMEROU 8. a 10.5.2011Audiovizuální pozvánka Lukáše Pilnaje, profesionálního hráče na didgeridoo: Zdravím vás přátelé, netradičně si Vás dovolím pozvat k telce. Redakce Toulavé kamery z ČT1 se rozhodla u mě doma natočit reportáž o výrobě didgeridoo. Tak jestli se chcete tuto neděli ráno pobavit na můj účet a vidět jak koktám do kamery, tak je to vysíláno v 10 hod. na ČT1, pořad Toulavá kamera. Opakování v úterý. Lukáš Pilnaj

DUBNOVÝ KURZ AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ V OLOMOUCI - 5 LEKCÍ

DUBNOVÝ KURZ AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ V OLOMOUCI - 5 LEKCÍVšichni zájemci o bubny a rytmus jsou srdečně zváni na úterní dubnové kurzy hraní na djembe v Olomouci. Místo konání - Fontána, Edelmannova pasáž, Horní nám.5, Olomouc. Rozsah bude 5 lekcí, začínáme v úterý 5.dubna 2011 v 18.00. Na nové bubeníky se těší hráč a lektor Jarek Galáš. Podrobnější informace na www.vrytmu.cz.

ART DEPO 26.3.-30.4.2011 VÝSTAVA VELKOMEZIŘÍČSKÝCH UMĚLCŮ

ART DEPO 26.3.-30.4.2011 VÝSTAVA VELKOMEZIŘÍČSKÝCH UMĚLCŮTomáš Dufek Vás zve na výstavu mladých velkomeziříčských výtvarníků s názvem ART DEPO 2011, kterou bude hudebně dokreslovat spolu s dalšími muzikanty a kapelami. Výstava proběhne ve dnech od 26.3. do 30.4.2011 v pracovní dny od 9-12 hod. a od 14-16 hod. v Atelieru v podloubí. Pozvánka a podrobnější informace zde.

AUSTRALSKÉ DNY 4.-14.4.2011 ALFA AGENCY

AUSTRALSKÉ DNY 4.-14.4.2011 ALFA AGENCYVe dnech 4. - 14. dubna 2011 proběhne tradiční veletrh AUSTRALSKÉ DNY, který pořádá spřátelená společnost ALFA AGENCY s.r.o. Dozvíte se aktuální informace o studiu, práci a cestování v Austrálii a můžete navíc vyhrát i pobyt v Austrálii nebo didgeridoo. Během programu také zazní didgeridoo a povídání o tomto exotickém nástroji. Veletrh letos proběhne v pěti univerzitních městech, tradičně v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a Bratislavě a letos navíc v Plzni a Hradci Králové. Harmonogram jednotlivých veletržních dnů a další informace najdete zde.

22.2.2011 v 15.30 hod. HUDEBNÍ VÍTÁNÍ JARA VE VINCENTINU

22.2.2011 v 15.30 hod. HUDEBNÍ VÍTÁNÍ JARA VE VINCENTINUJaro 2011 klepe na dveře a já po pár letech zaklepal na dveře Vincentina ve Šternberku (poskytovatel sociálních služeb lidem s mentálním a vícenásobným postižením). Protože zdravé personální jádro stále a dobře funguje, dohodli jsme se na jarním koncertě pro radost, na který se můžeme přijít podívat 22.2.2011 v 15.30hod. do kaple Sv. Vincence z Pauly ve Šternberku. Plakát ke stažení zde.

XIII. SETKÁNÍ o.s. NÁVRAT KONCOVKY s CZECH DIDGERIDOO & DRUMS

XIII. SETKÁNÍ o.s. NÁVRAT KONCOVKY s CZECH DIDGERIDOO & DRUMSSrdečně zveme všechny zájemce o hru na koncovku, didgeridoo, bubny a další etnické hudební nástroje na páteční akci 25.2.2011 v 18.30 hod. do Prahy. Přijali jsme pozvání kolegů z o.s. Návrat koncovky do tančírny Nebe na Zemi, kde si můžete vedle povídání vyzkoušet naše nástroje a společně si zahrát. Plakát s podrobnějšími informacemi ke stažení zde.

DIDGERIDOO A RYTMUS - WORKSHOP ONDRY SMEYKALA A MILOŠE DVOŘÁČKA

DIDGERIDOO A RYTMUS - WORKSHOP ONDRY SMEYKALA A MILOŠE DVOŘÁČKA8.2.2011 od 18.00h do 22.00h v Praze 6, studio Wunderbaro. Tento vyjímečný workshop Ondry Smeykala a Miloše Dvořáčka bude věnovaný rytmu a technikám jak s rytmem nakládat. Workshop je určen pro pokročilé a pro hráče dobře zvládající cirkulační dech. Více na www.smeykal.com.

KURZ AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ V OLOMOUCI (10 LEKCÍ) START 19.1.2011

KURZ AFRICKÉHO BUBNOVÁNÍ V OLOMOUCI (10 LEKCÍ) START 19.1.2011 Všichni zájemci o hru na africké bubny - djembe, sangban, kenkeni, dun-dun a ostatní perkusivní nástroje jsou zváni na zahájení prvního bloku společného bubnování 19.1.2011 v Olomouci (Energy, Dolní náměstí 16 - 1.patro) od 18.00-20.00 hod. Podrobnější informace dodá lektor Jarek Galáš - mobil: 775 302 166, email: vrytmu@vrytmu.cz. Plakát s bližšími informacemi ke stažení zde.

ZVUKOMALEBNÉ VÁNOCE, PEVNÉ ZDRAVÍ A POHODU V NOVÉM ROCE 2011

ZVUKOMALEBNÉ VÁNOCE, PEVNÉ ZDRAVÍ A POHODU V NOVÉM ROCE 2011Děkujeme Vám za důvěru v roce 2010, který byl pro nás velkou zkouškou a mnohému nás opět naučil. Srdečně Vám přejeme pokojné vánoční snění v okruhu blízkých a pevné zdraví okořeněné pohodou v nadcházejícím roce 2011. Ať se máte hlavně tak, jak si přejete a zasloužíte...Tým CZDD.

18/12/10 MORTAL COMBAT V OSTRAVSKÉM FABRICU

18/12/10 MORTAL COMBAT V OSTRAVSKÉM FABRICUDne 18. 12.2010 se koná již 13 pokračování legendární TECHNO PÁRTY - MORTAL COMBAT, která poprvé ve své historii zavítá do světově proslulého Ostravského klubu FABRIC. Pozvání na tuto výjimečnou akci přijal osvědčený DJ české taneční scény Pavel Krejdl, line-up doplní také velikáni DJ Raa.o a Radan Just. Po včerejší elektro-didge souhře a domluvě v Metru (DJ Raa.o, Nemesys, No-oN) jsem dostal hudební pozvánku na tuto akcičku, takže s nadšením jedu zafunět k elektro beatům a pak poreferuju !!! Z. Vilímek

17/12/10 THE DARK SIDE with LIVE DIDGERIDOO in METRO OLOMOUC

17/12/10 THE DARK SIDE with LIVE DIDGERIDOO in METRO OLOMOUCU příležitosti narozenin Lady Frog se uskuteční noc plná pulzujícího techna – THE DARK SIDE. Hlavním lákadlem večera bude zkušený ostravský DJ Raa.o - www.raao.cz, dále roztočí své desky dj Jackub - www.drtek.cz a domácí rezidentní dvojka Lady Frog & Kosi - www.technoculture.cz. Netradiční oživení v podobě živého didgeridoo vystoupení si přichystal Zdeněk Vilímek. Přijďte si vychutnat předvánoční atmosféru za doprovodu dunících beatů.

TELESKOPICKÉ DIDGERIDOO KAŽDÝM DNEM V PRODEJI

10.12.2010 byl mezní termín pro dodání 20-ti finálních kousků teleskopických didgerid, ale z důvodu zpoždění dodávky některých speciálních materiálů, byl termín kompletace posunut na 15.12.2010. Po dvou letech experimentování s různými materiály a technologiemi je sice pár dní zanedbatelných, nicméně se už s Tomášem Dufkem těšíme na výsledek našeho společného snažení jak malí. Věříme, že ti, kteří nás již oslovili, budou mít teleskopy do vánoc doma. Jakmile je budeme mít skladem, do 24 hodin jsme schopni je k Vám odeslat a přes PPL doručit až ke dveřím Vašeho domova či práce.

PODĚKOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERTY 7.-9.12.2010

PODĚKOVÁNÍ ZA VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERTY 7.-9.12.2010 Rád bych chtěl touto cestou poděkovat oběma olomouckým čajovnám - Kratochvíle a Wabi za bezplatné poskytnutí prostoru pro vánoční benefiční koncerty, dále všem hostujícím muzikantům, kteří se aktivně i kreativně zůčastnili koncertů a rovněž všem návštěvníkům, díky jejichž příspěvkům se podařilo vybrat celkem 4.026 Kč na služby pro děti se ztíženými životními podmínkami. Děkuji také paní ředitelce Kojeneckého ústavu v Olomouci Ing. Fickerové a hlavní sestře Mgr. Marciánové za účast a představení jejich zařízení i smysluplné práce. Přeji pohodový advent 2010, Zdeněk Vilímek.

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT 7.a 9.12.2010, OLOMOUC

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT 7.a 9.12.2010, OLOMOUC Srdečně Vás zvu na vánoční benefiční koncert hry na didgeridoo 7.12.2010 v 19 hod. do olomoucké čajovny Kratochvíle www.kratochvile.com a 9.12. v 19 hod. do olomoucké čajovny WABI www.cajovnawabi.cz, kde vedle didgeridoo zazní i další hudební nástroje pozvaných hostů (bubny, housle, kytara,...). Výtěžek dobrovolného vstupného bude věnován dětem z Kojeneckého ústavu SZPD v Olomouci.

VEČERNÍ WORKSHOPY U DŽOUDYHO V PRAZE 2010

Od května 2010 budou i nadále probíhat jednovečerní didgeridoo workshopy v Praze v přednáškové místnosti U Džoudyho na I.P.Pavlova, avšak štafetu jsem předal didgeridoo hráči Alda Manovi, se kterým se můžete potkat každé třetí pondělí v měsíci od 19.30 hod. Kapacita sálu je limitována, proto využijte možnosti předprodeje a rezervace vstupenek na tel.: 224 241 537 (9 -15 hod.). Termíny: 18.1., 15.2., 15.3., 19.4., 17.5. a 21.6. Vstupné je 100Kč. Všichni zájemci o výuku či poslech hry na didgeridoo jsou srdečně vítáni. Podrobnější informace nejdete zde.

SETKÁNÍ PŘÁTEL DIDGERIDOO 1.-3.října 2010

SETKÁNÍ PŘÁTEL DIDGERIDOO 1.-3.října 2010Všichni nadšenci o hru na didgeridoo jsou srdečně zváni na tradiční setkání v malebné krajině Česko-sazského Švýcarska. Zde si můžete stáhnout plakát s podrobnějšími informacemi. Kontakt: Tomáš 606 882 772, woodward@centrum.cz

Pozvánka na festival REGGAE&RAGGA NIGHT.vol.1 + jam dne 14.8.2010

Zveme příznivce Reggae, bubnování, fire show a hudební letní pohody na jedinečnou noc s názvem REGGAE&RAGGA NIGHT.vol.1, která se koná 14.8.2010 ve Zdeslavi u Rakovníka. Vystoupí např. kapely HOME BOY RASTA z Olomouce, SAN DAL z Plzně, DJ´S SLAVA-ROOTS REGGAE, LITTLE ZENITH, LUCKY-L, JAMAICA-PESTICID a další. Bližší info ochotně podá David 604 604 439..možnost ubytování,atd.

NOVÁ MÁJOVÁ KOLEKCE DIDGERIDOO K PRODEJI !!!

Od května 2010 najdete v prodeji novou májovou kolekci didgerid pro začátečníky, středně pokročilé i profesionální hráče. Skladem je k mání cca 25 různorodých kousků, všechny jsou nafoceny z několika úhlů pohledu, můžete si poslechnout mp3 ukázky nebo si je přijet vyzkoušet osobně. Pohodový vstup do letního času přeje tým CZECH DIDGERIDOO & DRUMS.

Začátkem června 2010 se můžete těšit na nové netradiční hudební nástroje !!!

Marian se nám v dubnu vrátil z dalekých cest živý a zdravý...S téměř dvouměsíční prodlevou dorazily nové netradiční nástroje, které můžete během pár dní shlédnout na našich stránkách. Všem zájemcům se moc omlouváme za toto zpoždění, které vzniklo na straně logistické firmy. Věříme, že i přesto se máte na co těšit :)

AUSTRALSKÉ DNY 9.-15.4.2010 – ALFA AGENCY

AUSTRALSKÉ DNY 9.-15.4.2010 – ALFA AGENCYVe dnech 9. - 15. dubna 2010 proběhne tradiční veletrh AUSTRALSKÉ DNY 2010 (Praha-Brno-Olomouc-Ostrava-Bratislava), který pořádá spřátelená společnost ALFA AGENCY. Dozvíte se aktuální informace o studiu, práci a cestování v Austrálii a můžete navíc vyhrát i pobyt v Austrálii nebo didgeridoo. Vedle nabitého programu také zazní mini-koncert hry na didgeridoo a povídání o tomto exotickém nástroji. Veletrh letos proběhne v pěti univerzitních městech, tradičně v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, a také v Bratislavě! Harmonogram jednotlivých veletržních dnů a další informace najdete zde.

VÍKENDOVÝ KURZ NA DJEMBE A BASOVÉ BUBNY V OLOMOUCI 26.-27.6.2010

O víkendu 26.-27.6.2010 proběhne v Olomouci kurz výuky hry na djembe a basové bubny pro začátečníky a mírně pokročilé. Workshopem Vás bude provázet zkušený hráč Marián Pavlík ze skupiny TiDiTaDe. Přihlášky zasílejte na Pavlik.Marian@seznam.cz nebo telefonicky 608 867 711. Plakát s informacemi ke stažení zde.

VÁNOCE 2009 s CZECH DIDGERIDOO & DRUMS

VÁNOCE 2009 s CZECH DIDGERIDOO & DRUMS I přesto, že byl prosinec většinou ve znamení pracovního koloběhu, podařilo se během posledních pár dnů udělat několik hudebně vánočních akcí pro děti a přátele: v Olomoucké Waldorfské škole, v Přerovském centru SETKÁVÁNÍ a v ZŠ Speciální v Novém Jičíně, kde mě nejen pracovně vychovali :) V rámci vydání nového tréninkového CD - Výuka hry na didgeridoo I. (od 12-2009 nové provedení potisku lisovaného CD a obalu) bylo věnováno darem přes 50Ks CD. Před pár hodinami jsem dodělal březové didgeridoo jako vánoční překvapení pro sousedovic kluka a vánoce můžou konečně začít. Je ráno, jsem utahaný, ale šťastný, že vše klape jak má. Děkuji jménem celého týmu za Vaši důvěru v těchto přelomových měsících i předchozích letech v rámci projektu CZECH DIDGERIDOO. Užijte si pohodu a relax, ať se Vám dobře vykračuje do nového k-roku... Zde je pro Vás čerstvě upečené PF 2010. Zdenda a tým CZECH DIDGERIDOO & DRUMS

Dušičkový start CZECH DIDGERIDOO & DRUMS 2009

2.listopadu 2009 došlo k avizované přestavbě stránek CZECH DIDGERIDOO a jejich proměně do nové vývojové etapy na CZECH DIDGERIDOO & DRUMS. Jak název i nový skin napovídají, můžete si nyní vedle hudebního nástroje didgeridoo vybírat i z nabídky zvučných dřevěných bubnů. Za tuto sekci je od listopadu zodpovědný zkušený výrobce Marian Vajčner z Vésky u Olomouce, který vedle tuzemských a zahraničních bubnů rozšiřuje také další kategorii o ostatní výrobky z Indonésie (sochy, obrazy apod.).

NOVINKY 2009

Zdravím všechny zákazníky, žáky a příznivce CZECH DIDGERIDOO, konečně nastal z mé strany čas věnovat se aktualitám a vyšší kvalitě didgeridoo služeb. V minulosti jsem se při své hlavní práci speciálního pedagoga zabýval především zakázkovou výrobou, okrajově výukou či koncertováním a z časových důvodů příliš nestíhal to ostatní kolem. Nyní mám volnější ruce a proto vznikly NOVINKY, které Vás budou průběžně seznamovat s didge aktivitami - workshopy, připravované CD výuky hry na didgeridoo, koncerty apod.

2.10.2009 Dobré ráno s ČT

V pátečním Dobrém ránu na ČT2 z 2.10.2009 přehrát se můžete mrknout na ukázky hry na didgeridoo a povídání o tomto exotickém dechovém nástroji. V Brněnské televizi jsem se vyskytl v rámci v besedy se známým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který vypráví o svých zážitcích z cest, psaní knih a místech, na které se nejraději vrací.

TRUTNOV 2009

Letošní Trutnov Open Air Music Festival 2009 byl ve znamení nejen podmanivé muziky a tance, ale i staronových setkání. Díky několikaleté známosti se ze stánku tuzemského výrobce didgerid Tomáše Dufka stal obojživelník v podobě výstavních dřevěných kousků a mini výukové dílny hry na didgeridoo (viz foto níže).

Australské dny 2009 - Alfa Agency

Rád bych Vám představil spřízněnou společnost Alfa Agency a jedním dechem ji doporučil všem zájemcům o cestování či studium nejen v Austrálii. Počátkem dubna se konal veletrh AUSTRALSKÉ DNY 2009 (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc), kde jsem se s milým týmem Alfy seznámil a hrál jako host na didgeridoo v průběhu jejich nabitého programu.

VÝROBCE TOMÁŠ DUFEK NA CZECH DIDGERIDOO

V létě 2009 došlo ke spolupráci se zkušeným výrobcem didgeridoo a kamarádem Tomášem Dufkem z Vysočiny, který bude postupně obohacovat výrobní a prodejní sekci nejen o své krásné dřevěné trouby, ale i šamanské rámové bubny, ústní harfy a další hudební nástroje.
CZECH DIDGERIDOO & DRUMS
Designed by © 2024 OlomouckéWeby.cz  


Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.